e-tohum’a Ali Saydam konuk oldu
3 Aralık 2009
2010’da en iyi yatırım internet girişimcileri!
10 Ocak 2010

İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl ikinci düzenlenen BTZ 2009 organizasyonu 04 Aralık 2009 tarihinde başladı. İki gün sürecek olan organizasyonun ilk günü gerek panelistleri ve organizasyonda emeği geçen genç ve dinamik ekibiyle gerçekten bir harikaydı.
Organizasyona hem bireysel hemde çalışmış olduğum kurum ile destek vermekten mutluk duydum. Sektörün ilerleyişi ve engin bir bakışa sahip olması açısından çok başarılı atılımlar olarak görmekteyim. Bu tip organizasyonlara destek veren kurumlarında sayılarının artacağını düşünmekteyim. Özellikle de yaşadığımız toplumun bilgi enformasyonu konusundaki girişim ve gelişimlerini düşünürsek yakın dönemde daha yüksek seviyede olumlu bir havanın eseceğini düşünmekteyim.

Sabah saat 10:00’da başlayan zirve de ilk panelistler Bilişim Sektöründe Girişimcilik konu başlığı altında iş yaşamlarını ve görüşlerini paylaştılar. Panelistler Burak Büyükdemir – eTohum Kurucusu, Serhat Görgün – İnovent Genel Müdürü, Didem Altop – Endeavor Türkiye Genel Sekreteri, Pozitron Kurucu Ortağı – Fatih İşbecer iş hayatına atılım ve bu süreçte nasıl bir hareket planı çizelebileceği konusunda harika aktarımlarda bulundular. Katılımcılar olarak bu bilgilere sahip olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Özellikle de iş hayatına atılımda doğru adımlar atmanın bu kadar net aktarıldığı toplantıların fikirleri ve görüşleri inanılmaz şekilde şekillendirdiğini düşünüyorum.

Kısa adıyla BTZ 2009 organizasyonunda emeği geçen tüm ekibi tebrik ediyorum. Çok başarılı bir iş başarıyorsunuz arkadaşlar harikasınız.