Web 2.0 ve Sosyal Networkler
24 Temmuz 2009
Sanat dünyası ve sosyal medya karması
17 Ağustos 2009

Nokia mobil pazardaki rekabeti canlandırmak, rakiplerinden bir adım daha önde olduğunu ve gelişen teknolojilerinin takipçisi olduğunu göstermek için ürettiği Nokia N97’i 4 Ağustos 2009 gecesi Esma Sultan Yalısında harika bir lansman partisiyle duyurdu.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce‘ın Nokia N97 hakkında aktarmış olduğu önemli notlar ve Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu Nokia ve Turkcell‘in Nokia N97 iş ortaklığıyla ilgili aktarmış olduğu sunumlarıyla harika bir organizasyon oldu.

Lansman ve tanıtım sürecinin mimari olan Marjinal Ekibi harika bir iş başarmış. Mekan seçimi, ikramlar ve muhteşem boğaz manzarasıyla eşsiz bir İstanbul gecesi yaşatıldı. Marjinal ekibi organizasyonlar ve tanıtım faaliyetleri konusundaki başarısını bu organizasyonda da sergilemiş oldu. Tebrikler arkadaşlar.

Minik not: Bu arada Burcu (Kaptan)’dan öğrenbildiğim kadarıyla organizasyon dDf (dream design factory) ekibi tarafından düzenlenmiş kendilerini de tebrik ediyorum.

Bu arada en önemlisi Nokia N97 gayet başarılı bir telefon hafifliği ve sunmuş olduğu özelliklerle piyasadaki birçok rakibini zorda bırakacağı kesin diyebilirim. Marjinal ekibinden N97’i test için bekliyorum bakalım ne zaman gönderebilme şansları olacak. 🙂