15. KralTV Müzik Ödülleri Sahiplerini Arıyor
15 Nisan 2009
Google İnternet Reklamcılığı 09
30 Nisan 2009

MissTurkey 2009MissTurkey 2009 ile ilgili olarak daha önce yapmış olduğumuz çağrımıza (MissTurkey için blog yazarı arıyoruz) birçok bloger dostumuz geri dönüş yaptı kendilerine öncelikle çok teşekkürler. 
MissTurkey 2009 Güzellik Yarışmasına 750 civarında bir katılım oldu. Gönderilen bilgilerin incelemesinin ardından ilk eleme ile 150 kişiye indirildi bu sayı.  12 Nisan 2009 pazar günü jüri  tarafından seçilen 20 finalist Mövenpick Hotel İstanbul’da kamuoyuna tanıtıldı.

Seçilen MissTurkey Finalistleri yoğun bir tempo ile kamp çalışmalarına başladılar. Dedeman Şile’de devam eden kamp süresince,  güzelleri sadece yarışmaya değil, alacakları dersler, katılacakları etkinliklerle  hayata da hazırlamayı hedefliyor.

Finalistler görkemli final gecesine Uğurkan Erez’in hazırladığı koreografiyle sunulacak. Güzellerimizi ise ünlü modacı Cengiz Abazoğlu giydirecek. 

missturkey.ntvmsnbc.comMissTurkey 2009 sosyal medya tarafındaki işlevleriyle de göz doludurmakta. Friendfeed, Flickr, RSS ve Twitter hesapları ile güncel bir bilgi ağının oluşmasını sağlamakta. Bu güncelliği ise blog yazarılarımızdan Özer Dölekoğlu ve eşi Selda Dölekoğlu sağlamakta. Özer ve Selda’nın çekmiş olduğu harika fotoğrafları ve bilgileri http://missturkey.ntvmsnbc.com adresinden takip edebilirsiniz.

Final Gecesi 29 Nisan 2009 çarşamba gecesi TİM Show Center’da düzenlenecek ve Kral TV’den canlı olarak yayınlacak.

Twitter / MissTurkey Flickr FriendFeed